Новини про м'ясо

Світові ціни на м’ясо: -2,7% за місяць

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) світові ціни на м’ясо поступово знижуються ще з початку 2020 року. У квітні ця тенденція продовжилась. За даними Індексу світових цін на м’ясо від FAO, минулого місяця котирування знизились на 2,7% (4,7 пункту) до 168,8 пункту. Варто зазначити, що ціни знизились практично на всі групи продовольчих продуктів.

У квітні міжнародні котирування на всі види м’яса, представлені в Індексі від FAO, впали, оскільки часткове відновлення попиту на імпорт, переважно в Китаї, було недостатнім для збалансування спаду обсягів імпорту з інших країн, викликаного тривалими економічними труднощами, пов’язаними з COVID-19, логістичними проблемами та стрімким зниженням попиту в секторі продовольчих послуг через зупинку роботи готелів, ресторанів та ін.

Новини партнерів

Незважаючи на зниження обсягів переробки м’яса у зв’язку зі зменшенням дефіциту робочої сили, швидке зниження ресторанних продажів призвели до збільшення запасів та зростання доступності експортних товарів, як наслідок, знижуючи ціни на всі види м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button