Новини про м'ясо

Світові продажі штучного м’яса сягнули 4 млрд доларів

За підсумками 2017 року обсяг ринку штучного м’яса та м’ясопродуктів склав 4 млрд. доларів, до того ж показники продажів рослинних замінників тваринних білків постійно зростають.

Зараз вегетаріанські та веганські продукти найбільш популярні в країнах Європи та в США, утім, частка такої їжі на ринку Азії та в тихоокеанському регіоні стабільно збільшується. Аналітики Allied Market Research прогнозують, що до 2025 року попит на штучне м’ясо в цій частині світу зростатиме на 9,4% щороку.

На ринок Азії вже вийшли такі відомі американські виробники як Beyond Meat та Impossible Foods. У Гонконгу з’явився також місцевий виробник штучного м’яса – компанія Green Monday. Фірма випустила Omnipork – власний рослинний замінник найпопулярнішого виду м’яса в Азії, свинини. За виглядом та смаковими якостями продукт нагадує свинячий фарш, однак для його виготовлення використовуються гриби, а також гороховий, соєвий і рисовий білки. Omnipork вже продають в Гонконзі, Макао і Сінгапурі. Виробники також анонсували появу альтернативи м’ясові на Тайвані та в Китаї.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button