Новини про м'ясо

Світове споживання м’яса птиці зросте на 15 млн тонн

Упродовж найближчих восьми років світове споживання м’яса птиці зростатиме. Найбільш помітним воно буде в країнах, що розвиваються. У таких регіонах загальні обсяги споживання курятини та іншої птиці сягнуть 88 мільйонів тонн, що на 21% або більше, ніж у 2016 році.

У той же час очікується, що у розвинених країнах зростання продажів м’яса птиці становитиме 9%. Таким чином середній показник споживання у світі зросте на 16% (15 млн тонн).

Зміна дієти та доступні ціни на м’ясо птиці спонукають жителів країн, що розвиваються, споживати більше, повідомляють експерти Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO). Наприклад, у Латинській Америці та в Карибському регіоні до 2030 року споживання зросте до 34,6 кілограма птиці на душу населення.

Передбачається, що для задоволення збільшення попиту світове виробництво м’яса птиці збільшиться майже на 16,5% з 2016 по 2028 рік. Утім, нарощування обсягів продажів буде трохи повільнішим порівняно з періодом 2015 – 2027 років (+18%).

Завдяки уповільненню зростання споживання м’яса та зростанню пропозицій у поєднанні з нижчими цінами на фуражне зерно порівняно з попереднім десятиріччям, реальні ціни на м’ясо птиці в середньостроковій перспективі знизяться. За даними FAO, вони зменшаться з 900 до майже 860 доларів за тонну.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button