Новини про м'ясо

Суттєве подорожчання свинини почнеться наприкінці літа

Хоча останнім часом, через активізацію пропозиції, ціни на свинину в Китаї і на світовому ринку стабілізувались, аналітики прогнозують суттєве подорожчання на кінець літа. Передбачається також, що внутрішні ціни на свиней в Китаї можуть досягти граничних верхніх меж, перевищуючи рекордні максимуми, починаючи з січня 2020 року.

Дефіцит свинини в КНР почав впливати на світовий ринок з березня, але реальні наслідки стануть помітними наприкінці цього літа, прогнозує директор відділу з продажів до Китаю компанії Genesus Лілель Джонс.

У квітні ціни на живець свиней в Китаї стабілізувалися до 2,24 долара за кілограм. “Ми вважаємо це свідченням того, що зростання пропозиції свиней, спричинене масовим забоєм через АЧС, продовжується. Деякі бойні працюють у посиленому режимі. Комерційне виробництво стабільно скорочується, існує надлишок свиней, що йдуть на забій, внаслідок чого ціна стабілізувалась”, – пояснює експерт.

Ціни будуть збільшуватися, але швидкість залежить від того, скільки на ринку запасів, і коли масовий забій припиниться. Зміна ситуації на ринку Китаю вплине на глобальні ринки

“Ми можемо почати спостерігати реальний рух цін на свинину до кінця цього літа. Також очікується, що внутрішні ціни на свиней в Китаї можуть досягти граничних верхніх меж, перевищуючи рекордні максимуми, можливо, починаючи з січня 2020 року. Тим часом, заходи біозахисту, прийняті в Північному та Центральному Китаї, приносять результати – з’являється менша кількість повідомлень про поточні спалахи в цих провінціях. Посилення біозахисту допомагає не тільки уповільнювати поширення АЧС, але й боротися з іншими захворюваннями, що в майбутньому сприятиме покращенню здоров’я китайського поголів’я свиней”, – зазначає Лілль Джонс.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button