Новини про м'ясо

Субсидії для свинарів запроваджують у Китаї

Субсидії на суму до 5 млн. юанів будуть надані свиногосподарствам Китаю, які зосереджуються на розширенні своєї діяльності та великим господарствам, які прагнуть закріпити свої позиції на ринку. Про це, з посиланням на Китайський національний комітет розвитку та реформ, повідомляє інформаційна агенція Сіньхуа.

Після скорочення національного поголів’я свиней в КНР на 33% через кризу, спричинену африканською чумою свиней, уряд Китаю має намір стимулювати цей сектор, надаючи субсидії переважно великим підприємствам. Утім, галузеві експерти схиляються до думки, що такі заходи влади не матимуть надто відчутного ефекту і втрати поголів’я до кінця року можуть досягти 50%.

Пропозиція уряду не перевищить 30% від загальної суми інвестицій, і субсидії будуть розподілені лише між 40-50 найбільшими підприємствам країни. Також грошей вистачає на покриття лише 20% вартості будівництва ферм в країні.

З червня через дефіцит пропозиції на внутрішньому ринку ціни на свинину в Китаї підскочили до 4,50 долара за кілограм . КНР продовжує нарощувати імпорт свинини, яловичини та птиці. Наразі жодне з великих свиногосподарств країни не висловило наміру відновлювати поголів’я.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button