Новини про м'ясо

Споживання м’яса зростатиме на 1,4% щороку

Попри зростання популярності вегетаріанства, веганства та виникнення нових замінників м’яса на рослинній основі, протягом найближчих років у світі продовжать зростати обсяги споживання тваринних білків.

У новому звіті від Global Meat & Poultry Trends йдеться про те, що споживання м’яса в усьому світі до 2023 року буде збільшуватись на 1,4% щорічно. Очікується, що на “зрілих” ринках, таких як у США та країнах Західної Європи, спостерігатимуться слабкі темпи зростання попиту, натомість, споживання суттєво зросте в Африці та на Близькому Сході.

“У багатьох частинах світу м’ясо є одним з найменш доступних харчових продуктів. Воно, як правило, дорожче, ніж місцеві зернові, боби, овочі та фрукти. Однак, коли середні доходи на душу населення ростуть, люди збільшують частку м’яса у своєму раціоні, а птиця є одним з найдоступніших джерел тваринного білка”, – говорить Девід Спрингл, директор з досліджень у Packaged Facts.

Очікується, що споживання м’яса та птиці в США зростатиме менше ніж на 1% на рік. Однак, птиця залишатиметься найбільш поширеним видом м’яса через низьку собівартість, тоді як споживання яловичини може скоротитись.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button