Новини про м'ясо

Споживання м’яса в ЄС: зростатимуть лише продажі птиці

За даними прогнозу Європейської комісії до 2030 року річне споживання м’яса в ЄС зменшиться на 1,1 кг на і складе 67,6 кг на душу населення. Європейці їстимуть менше свинини та яловичини, але більше курятини.

Після скорочення поголів’я корів у ЄС, виробництво яловичини, як очікується, продовжуватиме зменшуватися. Прогнозується, що в межах ЄС споживання яловичини зменшиться на 0,9 кг на душу населення.

Що стосується свинарського сектору, то виробництво свинини в ЄС між 2020 і 2030 роками зменшиться на 1 мільйон тонн (-4,6%), оскільки криза, спричинена АЧС в Азії, завершиться і міжнародний попит на цей вид м’яса скоротиться. Однак ЄС залишатиметься провідним постачальником свіжого м’яса свиней на світовому ринку.

Щодо м’яса овець та кіз, то очікується, що їх виробництво та споживання в ЄС залишатимуться стабільними, тоді як експорт залишатиметься низьким, оскільки Австралія та Нова Зеландія збережуть свої домінуючі позиції на світовому ринку.

Нарешті, сектор птахівництва – це єдина категорія, виробництво якої розширилося під час пандемії COVID-19, і єдина, де, як очікується, спостерігатиметься зростання між 2020 і 2030 роками. За десять років європейці споживатимуть у середньому на 1,2 кг птиці на рік більше, ніж зараз.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button