Новини про м'ясо

Споживання м’яса на внутрішньому ринку зменшується

Хоча в цьому році економіка країни дещо зросла, а зарплати українців продовжують підвищуватись, загальне споживання м’яса принаймні не зростає. Це стосується більшості видів м’ясної продукції. Аналітики Meat-Inform прогнозують, що за підсумками 2018 року споживання м’яса на внутрішньому ринку знизиться на 7 тис. тонн (на 0,3%), у порівнянні з минулим роком. У розрахунку на душу населення загальне споживання незначно (на 0,2%) зросте.

Обмежений попит зробив невдалими спроби виробників курятини та свинини дещо підвищити ціни у квітні та у вересні. Навіть курятина, якою зазвичай покупці заміщують дорожчу свинину чи яловичину, у цьому році продається гірше. Наприклад, найбільше підприємство країни, що спеціалізується на виробництві курятини, МХП, за 3 квартали поточного року на 3% скоротило продажі на внутрішньому ринку.  А за підсумками 10 місяців 2018 року запаси м’яса птиці на переробних підприємствах були в 3,5 раза більші, ніж у такий же період минулого року.

Аналітики Meat-Inform прогнозують, що на кінець року споживання м’яса птиці знизиться на 1,6% і становитиме 1011 тис. тонн. Продажі свинини завдяки імпорту дещо зростуть – на 2,3% до 630 тис. тонн, а споживання яловичини скоротиться на 4,7% і складе близько 224 тис. тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button