Новини про м'ясо

Споживачі можуть перевірити курятину від МХП на якість та відповідність нормам халяль

Словенська компанія Perutnina Ptuj Group, більш ніж 90% акцій якої належить українському агропромисловому холдингу “Миронівський хлібопродукт”, співпрацює з платформою OneAgrix для постачання птиці продавцям халяльної продукції.

Угода між компаніями дає змогу перевірити автентичність сертифікату виробника халяль, перш ніж потенційні покупці здійснять закупівлі. Дані перевіряють за допомогою технології Blockchain, яка допомагає у боротьбі з шахрайством з харчовими продуктами та підробками у секторі халяль.

Постачальники продуктів, що виготовлені відповідно до мусульманських релігійних правил, часто скаржаться на невідповідність нормам халяль продуктів, на які видано такий сертифікат, та різного роду шахрайства в секторі. Співпраця OneAgrix та Perutnina Ptuj дає можливість уникнути таких неприємностей.

Perutnina Ptuj є найбільшим виробником птиці в Південно-Східній Європі, і деякий час уже застосовує технологію блокчейн. Раніше в цьому році вона запустила нову програму, що дозволяє споживачам перевіряти дані про свою продукцію з допомогою смартфону. Просканувавши QR-код на упаковці, покупець має змогу дізнатися про походження продуктів та умови на фермах, де утримували курей.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button