Новини про м'ясо

Споживачі бояться АЧС: Південна Корея зменшує закупівлі свинини

Імпорт свинини в Південну Корею зменшувався протягом останніх шести місяців 2019 року через психологічний вплив африканської чуми свиней на споживачів. Покупці занепокоєні щодо вірусу, попри те, що АЧС інфікуються лише свині й вона не несе жодної небезпеки для людей.

Минулого року Південна Корея імпортувала 525 тис. тонн свіжої та замороженої свинини, що на 8% менше, ніж попереднього року, при цьому останні два квартали відображають найбільше зниження закордонних закупівель – на 10% та 19% відповідно.

У той же час, згідно з повідомленням продовольчої служби Gira, ціни на свинину на роздрібному ринку країни знизилися.

Постачальниками, на яких найбільше вплинула зміна тенденції споживання, були США (-17%), Німеччина (-18%) та Іспанія (-29%). Винятком стала Канада, яка збільшила експорт свинини до Південної Кореї на 33%.

Рівень самозабезпеченості щодо свинини у Південній Кореї складав 66%, але після спалаху АЧС в країні було забито майже 400 тис. свиней, що призвело до зниження обсягів виробництва на 4%.

Хоча упродовж останнього півріччя попит на свинину серед корейських споживачів зменшувався, на 2020 рік Gira прогнозує відновленні рівня споживання і нарощування обсягів імпорту свинини в Південну Корею.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button