Новини про м'ясо

Спеціальне маркування штучного м’яса запровадять в США

Усе більшої популярності на світовому ринку набуває штучне м’ясо. Цю продукцію можна розділити на кілька груп, серед яких псевдом’ясо на основі рослинних інгредієнтів та м’ясо, вирощене в лабораторіях з клітин тварин. Останнє поки не надійшло на ринок роздрібної торгівлі, утім в США вже почали розробку спеціального маркування для “лабораторного м’яса”, щоб не створювати плутанини для споживачів у майбутньому.

Департамент сільського господарства США (USDA) та Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) заявили, що мають намір розробити правила для маркування м’ясопродуктів, вирощених у лабораторіях.

USDA і FDA обговорили роль і відповідальність за продукти харчування, отримані з культивованих клітин тварин. У відомствах заявили, що працюватимуть над створенням спільних принципів для маркування таких продуктів.

«Ці принципи будуть спрямовані на усунення будь-якої плутанини серед споживачів. При розробці вимог до маркування для цих продуктів буде враховуватись думка громадськості», – зазначив директор Служби безпеки харчових продуктів і інспекції (FSIS) при USDA Метью Майкл.

Створення маркувань, зокрема, означатиме, що для продажу клітинного м’яса виробники мають отримати дозвіл від FSIS.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button