Новини про м'ясо

Сотні мільйонів вкладають африканські країни у відновлення птахівництва

Банк розвитку сільського господарства Гани (ADB) видав кредит на суму 500 мільйонів ганських седі (87 мільйонів доларів США) на підтримку урядової Програми відродження птахівництва, спрямованої на збільшення внутрішнього виробництва курятини.

Наразі Гана щотижня імпортує курятини на суму понад 300 мільйонів доларів США (приблизно 180 тис. тонн), або еквівалент 5 мільйонів курей. Власне виробництво країни складає приблизно 58 тис. тонн, тоді як національний попит становить близько 400 тис. тонн, повідомляє Business Insider.

Доктор Джон Кофі Менса, директор ADB, каже, що для початкової фази проєкту було затверджено виділення 25 мільйонів седі (4,3 мільйона доларів США), що передбачає виробництво та переробку понад 100 тис. птахів щотижня.

На ринку курячого м’яса в Африці, ймовірно, буде спостерігатись стабільне зростання і, як очікується, до 2030 року він досягне 11 мільйонів тонн.

Урядова програма в Гані спрямована на відродження птахівництва та заохочення зростання виробництва в суміжних галузях. Ініціатива буде спрямована на весь ціннісний ланцюжок – від підприємств, що займаються виробництвом кормів для птиці, до вирощування птахів, переробки та збуту курячого м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button