Новини про м'ясо

Скільки українських підприємств експортують м’ясо та інші продукти тваринництва до ЄС?

Ухвалення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС призвело до пожвавлення двосторонньої торгівлі. Зокрема, м’ясо та інші продути тваринництва до Євросоюзу наразі постачають 362 підприємства.

Наразі триває зміна та вдосконалення українського законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних заходів, вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів та ін., які дозволять збільшити обсяги торгівлі з ЄС.

“Понад 14 тисяч компаній щороку експортують свою продукцію до ЄС. А станом на середину січня право експорту своєї продукції до Європейського Союзу мають вже 362 українські підприємства, які виробляють продукцію тваринного походження і до якої висуваються найсуворіші вимоги з боку ЄС… Успішне впровадження зазначених реформ дозволить усунути бар’єри в торгівлі та забезпечить вільніший доступ до внутрішнього ринку ЄС для наших компаній. Вже сьогодні ми бачимо, що готові йти далі у наших європейських прагненнях”, – повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button