Новини про м'ясо

Скільки птиці утримується у світі?

Кількість сільськогосподарських тварин, що утримуються в світі, поствйно зростає. Це також стосується птиці. За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), за підсумками 2018 року (останні опрацьовані дані) у всьому світі утримувалось 25,7 мільярда голів птицін, що на 4,7 мільярда більше, ніж у 2008 році.

Популяція птиці в країнах Європейського Союзу також зросла – за останні десять років на 11%. У 2018 році в країнах ЄС утримувалося 1,6 мільярда голів. Через доступність та легкість у приготуванні, м’ясо птиці користується все більшою популярністю серед споживачів, поступово заміщуючи такі види білка як яловичина та свинина.

Що ж до ситуації в Україні, то за даними Державної служби статистики, 233,12 млн голів птиці утримувалось в усіх типах госпдарств станом на 1 листопада. Це на 4,3% менше, ніж було у той же період 2019 року. Минулого року в країні скорочувалось поголів’я лише у особистих селянських господарствах, наразі ж спостерігається низхідний рух і на підприємствах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button