Новини про м'ясо

Скільки коштує свинина в різних країнах світу?

У червні свинина на глобальному ринку продовжила дорожчати. За даними Асоціації “Свинарі України”, середня ціна підвищилась на 2%. Утім, якщо в ЄС, Китаї, Мексиці, Бразилії та Аргентині котирування росли, то в Росії, США та Канаді спостерігалось зниження закупівельних цін на свинину.

На початку червня в Китаї середня ціна живця свиней становила 2,23 долара за кілограм, а в кінці місяця на 8,6% більше – 2,43 долара за кілограм. Середній показник зростання ціни у минулому місяці в Китаї склав 6%.

Середні ціни в країнах ЄС коливались на рівні вище 2 доларів США або 1,78 євро за кілограм. У доларовому еквіваленті закупівельна вартість живця підвищилась на 5%.

Бразильські ціни на свиней закупівельних кондицій у кінці червня були дещо нижчими, ніж в Китаї чи ЄС – 1,32 долара за кілограм. Утім, це на 16,8% більшими, ніж у травні. У Мексиці котирування зросли на 6,3% до 1,51 долара за кілограм, а в Аргентині – на 4,5%.

У Північній Америці ціни на свиней забійних кондицій у червні знизились. Середня ціна живця в США склала 1,45 долара за кілограм – це на 4,25% менше, ніж у травні. У Канаді котирування становили 1,66 долара за кілограм, що на 4,3% менше, ніж у попередньому місяці.

У Росії живець за місяць подешевшав майже на 5% до 1,58 долара за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button