Новини про м'ясо

Штучну свининину виготоалятиме американська компанія в Китаї

Американська компанія-виробник штучного м’яса на рослинній основі Beyond Meat розширює свою присутність на світовому ринку і відкриває завод в Китаї.

В компанії заявили, що останній продукт, псевдосвинина Beyond Pork, спочатку буде доступний у п’яти популярних ресторанах Шанхаю.

Новий продукт має на меті імітувати смак популярної начинки – фаршу, що використовується у багатьох азійських стравах, таких як пельмені та м’ясні рулети. Також штучний фарш пропонують використовувати для приготування таких страв, як спагетті та фрикадельки, гострий болоньєзе, а також печеня.

“Початок виробництва Beyond Pork у Китаї, позначає важливий етап для Beyond Meat. Ми не тільки запускаємо абсолютну інновацію, але і наш перший м’ясний продукт на рослинній основі, створений спеціально для китайського ринку”, – заявила генеральний директор відділу компанії в Китаї Кенді Чан.

На початку цього року компанія оголосила про партнерство з китайським технологічним гігантом Alibaba з метою вивести Beyond Burgers на ринок країни. Компанія також розповсюджує продукцію в деяких найпопулярніших мережах швидкого харчування в Китаї, включаючи KFC, Pizza Hut та Taco Bell.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button