Новини про м'ясо

Штучне м’ясо з’явилося у найбільшій мережі супермаркетів США

Один з найвідоміших виробників рослинних аналогів м’яса, компанія Impossible Foods, підписала договір про співпрацю з найбільшою американською мережею супермаркетів Walmart. Тепер бургери, псевдом’ясо на рослинній основі та інша продукція бренду Impossible Foods буде продаватися у 2000 магазинів мережі на всій території США.

За даними Bloomberg, тепер повний асортимент замінників м’яса від Impossible Foods доступний для американських споживачів у 8000 торгових точок різних рітейлерів.

В супермаркетах Walmart рослинні аналоги м’яса будуть викладати на тих же вітринах, що і продукцію тваринного походження. Недавнє дослідження свідчить про те, що саме такий принцип мерчендайзингу збільшує продажі замінників м’яса на 23%.

Фінансовий директор Impossible Foods Девід Лі зазначає, що переговори з Walmart тривали близько трьох років, і підписання контракту з мережею для компанії є дуже важливим досягненням.

На тлі пандемії COVID-19, яка супроводжувалася закриттям великих м’ясокомбінатів і перебоями постачань, розробники замінників м’яса успішно просували свою продукцію на ринку США. Стартапи з виробництва таких продуктів цього року залучили понад 1 млрд доларів інвестицій.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button