Новини про м'ясо

Що буде з європейським ринком свинини за 5 років

Згідно з останнім прогнозом Французького інституту свинини (IFIP), протягом наступних 5 років виробництво свинини в ЄС скоротиться на 3%. У звіті згадується, що виробництво свиней у країнах Євросоюзу (з урахуванням Великобританії) досягло рекордного рівня в 2020 р. – 24,2 млн. тонн CWE (у масі туш). Це що на 1% більше порівняно з 2019 р. Тим не менше, Ян Пітер ван Ферней, економіст IFIP, прогнозує зниження виробництвах в найближчі роки.

Виробництво свиней у країнах ЄС-27 (без Великобританії) скоротиться на 3% до 2025 року, вважає економіст IFP. Помітно зменшиться кількість забитих свиней. Утім ці втрати дещо компенсуються через збільшення середньої ваги туші.

На думку експерта, дві країни ЄС, Іспанія та Румунія, продовжуватимуть інвестувати у цей сектор. Торік Іспанія повідомила про виробництво 5 мільйонів тонн свинини. Це означає, що країна виробляє вдвічі більше, ніж споживає, решта експортується. З 2019 року Іспанія є основною країною-експортером у треті країни і відзначається своїм швидким завоюванням нових міжнародних ринків. Зростання поголів’я свиноматок та збільшення середньої маси забою у 2021 році призведе до зростання виробництва В іспанії на 2,5%. Це робить Іспанію провідним виробником у ЄС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button