Новини про м'ясо

Ще один великий імпортер свинини з’явиться на світовому ринку за кілька років

Великі азійські виробники свинини, такі як Китай та В’єтнам, через поширення африканської чуми свиней в регіоні нарощують імпорт і світові експортні потоки спрямовуються в Азію. За кілька років ще одна країна регіону, Індія, має наростити обсяг закордонних закупівель, але не через АЧС, а через пожвавлення інтересу населення до свинини.

Хоча сьогодні в структурі внутрішнього споживання м’яса в Індії свинина складає усього близько 9%, попит на цей вид м’яса і його виробництво в країні постійно зростає. Так, за 2 роки обсяги виробництва свинини збільшились на 5,4% – з 370 тис. тонн у 2016 році до 390 тис. тонн минулого року.

Наразі в Індії нараховується близько 10 млн. свиней, але 70% усього поголів’я вирощується у господарствах населення. У країні існує потенціал, як для розвитку промислового свинарства, так і для імпорту свинини.

Хоча зараз Індія через бідність більшої частини громадян займає одне з останніх місць у світі за кількістю споживаного м’яса на душу населення, спостерігається постійне підвищення попиту на цей продукт. За прогнозами експертів галузі, за 10 років обсяг споживання самої свинини в Індії зросте вдвічі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button