Новини про м'ясо

Ще один український виробник птиці виходить на ринок ЄС

Український виробник м’яса птиці агропромислова група “Дніпровська” має намір почати експортувати курятину до країн Євросоюзу. Зараз лише два вітчизняні агрохолдинги (“Миронівський хлібопродукт” та “Пан Курчак”) мають дозволи на експорт м’яса птиці та продуктів з неї до ЄС.

Компанія “Дніпровська” розширює виробничі потужності та реконструює цехи для нарощування обсягів виробництва курятини. Реалізація цього проекту буде коштувати агропромисловій групі 33,8 млн. євро. Частина від необхідної суми (20 млн. євро) – це кредитний капітал, який компанії надасть Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Проект дозволить підприємствам агропромислової групи отримати сертифікацію, необхідну для експорту продукції в країни ЄС.

Сьогодні у реєстрі експортерів до країн ЄС, який розміщено на сайті Єврокомісії, вказано, що лише два вітчизняні виробники мають право продавати курятину та м’ясопродукти з неї на ринку Європейського Союзу. Експортують українську птицю до ЄС кілька підприємств, що входять до складу агропромислових холдингів “Миронівський хлібопродукт” та “Пан Курчак”. Зокрема, м’ясо птиці у ЄС продають чотири компанії: ПрАТ “Миронівська птахофабрика”, “Птахофабрика Снятинська Нова”, “Вінницька птахофабрика” (усі входять до складу МХП) та “Птахокомплекс Губин” (холдинг “Пан Курчак”).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button