Новини про м'ясо

Курятину та продукти з неї до ЄС постачають лише 2 холдинги

У реєстрі експортерів до країн ЄС, який розміщено на сайті Єврокомісії, вказано, що лише два вітчизняні виробники мають право продавати курятину та м’ясопродукти з неї на ринку Європейського Союзу, повідомляє УНН. Експортують українську птицю до ЄС кілька підприємств, що входять до складу агропромислових холдингів “Миронівський хлібопродукт” та “Пан Курчак”.

Зокрема, м’ясо птиці у ЄС продають чотири компанії: ПрАТ “Миронівська птахофабрика”, “Птахофабрика Снятинська Нова”, “Вінницька птахофабрика” (усі входять до складу МХП) та “Птахокомплекс Губин” (холдинг “Пан Курчак”).

М’ясні вироби до країн Євросоюзу експортує лише “Миронівський хлібопродукт” (“Миронівська птахофабрика”, “Легко”, “Вінницька птахофабрика”). Напівфабрикати продає лише компанія “Легко”.

Варто зазначити, що європейські виробники побоюються конкуренції експортерів з України та третіх країн. Хоча ціна курячого м’яса з Бразилії та України в 2017 році майже дорівнювала середній ціні в ЄС, дослідження Єврокомісії показало, що за умови зниження імпортних зборів європейські виробники опиняться у невигідному становищі. Це станеться через те, що виробництво птиці в ЄС передбачає дотримання вищих стандартів благополуччя тварин та охорони довкілля, тому собівартість курятини тут вища.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button