Новини про м'ясо

Ще одна українська компанія почала експортувати ВРХ

У 2019 році українська аграрна компанія “Перлина Поділля” вийшла на експортний ринок. Хоча поки обсяги закордонних продажів підприємства невисокі (250-300 голів ВРХ на рік), у компанії збираються поступово нарощувати експорт. Основним напрямком поставок є Азійський регіон.

“Експортувати в країни Азії – Узбекистан, Казахстан, Іран – перспективно. В цьому році вперше експортували 120 нетелей в Казахстан. У 2020 році плануємо збільшити їх поставки до 150 голів. Загалом з часом розраховуємо наростити експорт до 200-250 голів щорічно. Однак, наші плани можуть трохи підкоригувати відкриття ринку землі. Адже в разі його запуску ми будемо розуміти, що треба берегти кредитні ресурси”, – цитує директора “Перлини Поділля” Сергія Іващука видання Latifundist.com.

За даними Державної фіскальної служби, з 1 січня по 30 червня 2016 року Україна експортувала 16,73 тис. тонн свіжої, охолодженої та замороженої яловичини на загальну суму 55,5 млн. доларів США.

Найбільше свіжого та охолодженого м’яса великої рогатої худоби закупила Білорусь – на 13,37 млн доларів за півроку. Це 60,46% в загальній структурі. На другому місці Туреччина – 8,65 млн доларів (39,12%). Також до трійки лідерів входять Об’єднані Арабські Емірати.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button