Новини про м'ясо

Ще одна країна встановила рекорд з експорту свинини завдяки Китаю

Обсяг експорту свинини з Великобританії в травні зріс до рекордного рівня, в основному завдяки збільшенню обсягу продажів до Китаю.

Експорт свіжої та замороженої свинини з Великобританії у травні досяг 21,2 тис. тонн, що на 31% більше, ніж у травні минулого року. До того ж експортери встановили рекорд – 21,2 тис. тонн за місяць це найбільший обсяг закордонних продажів за останні 20 років.

Середні експортні ціни були також трохи вищими, тому експортна вартість збільшилася більше ніж на третину, до 31,5 мільйонів фунтів стерлінгів. Зростання відбулося за рахунок поставок до Китаю. Обсяги британського експорту свинини до КНР збільшились більш ніж удвічі в порівнянні з показниками минулого року.

Через масове знищення поголів’я свиней, спричинене вірусом АЧС, Китай поступово нарощує закупівлі м’яса з кордоном. Згідно з даними, опублікованими Національним бюро статистики Китаю, у першій половині 2019 року загальне виробництво м’яса досягло 39,11 млн. тонн, що на 2,1% менше, ніж у 2019 році. Хоча обсяги виробництва яловичини та курятини дещо зросли, виробництво свинини скоротилося на 5,5%, до 24,7 млн. тонн, що на 1,43 млн. тонн менше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button