Новини про м'ясо

Помітно скоротились обсяги виробництва свинини в Китаї

Виробництво свинини в Китаї цього року скоротилося на 5,5% до 24,7 млн. тонн. Ця ситуація була прогнозованою. Аналітики передбачають подальше зменшення поголів’я свиней у КНР та скорочення обсягів виробництва свинини в країні.

Згідно з даними, опублікованими Національним бюро статистики Китаю, у першій половині 2019 року загальне виробництво м’яса досягло 39,11 млн. тонн, що на 2,1% менше, ніж у 2019 році. Хоча обсяги виробництва яловичини та курятини дещо зросли, виробництво свинини скоротилося на 5,5%, до 24,7 млн. тонн, що на 1,43 млн. тонн менше, ніж за аналогічний період 2018 року. Варто зазначити, що продуктивність (середня вага забитих тварин) зросла, оскільки за півроку було забито на 6,2% голів свиней менше, ніж у першому півріччі минулого року.

Зниження виробництва свинини є прямим наслідком масштабного скорочення поголів’я тварин, викликаного африканською чумою свиней, що почала поширюватися в Китаї з серпня 2018 року. До кінця червня 2019 року поголів’я свиней скоротилося на 61,43 млн. до 348 млн. голів. Таким чином в господарствах країни стало на 15% менше свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button