Новини про м'ясо

Ще одна країна отримала дозвіл на експорт свиней у В’єтнам

Через дефіцит м’яса у В’єтнамі, спричинений поширенням африканської чуми свиней, країна розширює імпорт свиней та м’яса. Нещодавно ще 4 російські виробники отримали дозволи на експорт до азійської країни. Також 44 підприємства з Таїланду пройшли сертифікацію Департаменту розвитку тваринництва (DLD) країни для перевезення свиней у В’єтнам. Утім країна-імпортер погодилась закуповувати тварин поки лише в 13 тайських виробників.

Пол Андерсон менеджер з міжнародних продажів компанії Genesus Incу регіоні Південно-Східної Азії. Зазначає, що продовження поширення африканської чуми свиней і постійний дефіцит свинини у В’єтнамі свідчить про те, що найближчим часом країна продовжить розширювати імпорт, як племінного поголів’я, так і для комерційних свиней, а також м’яса.

Наразі ціна на свиней забійних кондицій коливається від 3,43 до 4 доларів СШа за кілоргам. Так, на півночі середня ціна живця становить 3,86 – 4,00 долара за кілограм; в центрі – 3,43 – 3,86 долара, а на півдні -3,50 – 3,72 долара. Середня ціна становитиме близько 3,68 долара за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button