Новини про м'ясо

Ще 2 спалахи грипу зафіксували на птахофабриках Південної Кореї

Цього тижня Міністерство сільського господарства Південної Кореї повідомило про ще два нових випадки високопатогенного пташиного грипу на птахофабриках країни. Штам вірусу, виявленого на підприємствах, – H5N8.

За даними Міністерства сільського господарства, продовольства та сільських районів, останні випадки захворювання були зареєстровані на фермі в Косонго, що розташований за 470 кілометрів на південь від Сеула, і на підприємстві в Намьянджу, на північ від Сеула.

Представники місцевої влади повідомили, що в рамках профілактичних заходів було знищено все поголів’я птиці в радіусі 3 кілометрів від постраждалих підприємств. Також було видано наказ про припинення господарської діяльності на прилеглих фермах на термін 30 днів. Крім того, всі птахофабрики в Косонго і Намянджу не можуть випускати продукцію протягом семи днів.

Високопатогенний пташиний грип поширюється досить швидко і може викликати важкі захворювання і смерть домашньої птиці. З урахуванням двох спалахів, що зафіксували цього тижня, кількість випадків пташиного грипу штаму H5N8 на птахофабриках Південної Кореї з кінця листопада збільшилася до 53.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button