Новини про м'ясо

Середня закупівельна ціна на свинину наближається до 48 грн за кілограм

За підсумками минулого тижня ціни на свиней за купівельних кондицій зросли на 3,4%, а середні котирування живця на українському ринку склали 47,8, зазначають в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Ціни на свинину живою вагою зростають вже третій тиждень поспіль. Подекуди максимальні котирування досягли позначки 48,5 грн за кілограм. На цей тиждень більшість операторів ринку прогнозують подальше підвищення закупівельної вартості свинини.

“Співвідношення пропозиції промислової свинини та попиту на неї з боку заготівельників “підштовхує” ціни до позитивного коливання і наступного тижня. Зокрема, йдеться про звуження цінового коридору за рахунок підвищення мінімальної цінової позначки на 0,5-1 грн/кг. Водночас, перевищення цінового максимуму поточного тижня можна очікувати епізодично, зокрема в рекреаційних зонах, що зараз відчувають приплив туристів. Тим не менш, середньоринкова позначка, найвірогідніше, тяжітиме до рівня 48 грн за кілограм”, – зазначають в аналітичному відділі галузевої асоціації.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button