Новини про м'ясо

Сектору виробництва салямі в Італії загрожує криза

Сектор італійської салямі перебуває у кризі, оскільки через ситуацію на світовому ринку м’яса сировина суттєво подорожчала і багато компаній опинилися перед загрозою закриття.

За словами Ніколи Левоні, президента Асоціації італійських виробників м’яса та салямі, цей сектор довгий час стикався з “низкою безпрецедентних проблем, які виснажують компанії в секторі”. Відсутність сировини, торговельні перешкоди та підвищення цін загрожують розвитку багатьох фірм.

“Якщо кон’юнктура ринку не покращиться в найближчі місяці, що дозволить адекватно знизити кінцеву ціну товару, вже в березні щонайменше 30% наших компаній матимуть економічні та фінансові труднощі”, ​​- говорить пан Левоні.

В Італії за останні 6 місяців ціни на свинину підскочили на 40% через збільшення попиту з боку Китаю та зниження показників виробництва в ЄС. Нікола Левоні закликав уряд прийняти комплекс заходів, спрямованих на підтримку місцевих виробників. У відповідь міністр сільського господарства Тереза ​​Белланова заявила, що влада готова інвестувати 1,5 млн євро у “сильну комунікаційну кампанію”, щоб встановити план просування та захисту італійської продукції на наступні роки і залучити закордонні інвестиції для підтримки галузі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button