Новини про м'ясо

Саудівська Аравія зацікавлена в імпорті худоби з України

Цього тижня в Ер-Ріяді пройшла офіційна зустріч української делегації на чолі з заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарасом Качкою та представниками саудівського органу з питань безпечності харчових продуктів та ветеринарних препаратів (Saudi Food and Drug Authority) і Міністерства навколишнього середовища, водних ресурсів та сільського господарства Королівства Саудівська Аравія.

Представники обох країн обговорили подальшу двосторонню співпрацю. Йшлося, зокрема, про торгівлю продовольством та сільськогосподарськими товарами. Тарас Качка назвав співпрацю служб, відповідальних за безпечність харчової продукції, “каркасом міжнародної торгівлі”.

“Було окреслено пріоритетні напрямки подальшої двосторонньої співпраці. Також саудівська сторона висловила зацікавленість в імпорті безпечної та якісної продовольчої продукції, ветеринарних препаратів, живої худоби з України”, – повідомили у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button