Новини про м'ясо

Саудівська Аравія та Бразилія інвестують у виробництво м’яса в Австралії

Організація “Саудівське сільськогосподарське та тваринницьке інвестування” (SALIC) уклали угоду з бразильською компанією Minerva Foods про придбання активів в Австралії та створення спільного підприємства з переробки та експорту яловичини та баранини.

Саудівська інвестиційна фірма, що займається сільським господарством, має розширити свою діяльність в Австралії завдяки партнерській угоді з бразильською тваринницькою компанією. Акціонерне товариство “Саудівське сільськогосподарське та тваринницьке інвестування” (SALIC), яке належить Фонду державних інвестицій, готове розпочати діяльність в Австралії для покриття попиту на м’ясо на Близькому Сході.

“Діяльність в Австралії однозначно доповнює наші операції в Південній Америці, максимізуючи можливості продажу та операційну синергію, зменшуючи ризики та сприяючи нашій стратегії консолідації на експортному ринку білків тваринного походження”, – йдеться у заяві Minerva Foods. Minerva постачатиме свою продукцію компанії SALIC для розповсюдження на Близькому Сході та в Азії.

Бразильська компанія вважає, що цей крок посилить її вплив у цих регіонах. Наразі 55% експорту яловичини Minerva відвантажується до цих регіонів. SALIC може придбати до 25 тис. тонн продукції бразильської компанії на рік. За даними SALIC, Саудівська Аравія щорічно споживає 550 тис. тонн червоного м’яса, з яких 70% імпортується. SALIC також є акціонером Minerva Foods і володіє 33,83% акцій.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button