Новини про м'ясо

Ризик поширення АЧС зросте через інтенсивне відновлювання свинарства в Китаї

Китайський уряд заявив, що прагнення країни щодо збільшення поставок свинини шляхом стимулювання пришвидшеного розведення свиней підвищила ризики погіршити кризу африканської чуми свиней.

The South China Morning Post повідомляє, що ситуація з африканською чумою свиней в країні залишається складною. Заступник міністра сільського господарства Китаю Ю Кангчжэн заявив: “Ризик спалахів зростатиме при швидкому збільшенні кількості живих свиней”.

За словами пана Ю, маточне поголів’я в Китаї в грудні збільшилося на 2,2% порівняно з листопадом. Нагадаємо, з моменту виявлення АЧС в країні поголів’я свиноматок зменшилось на 40%.

Пан Ю не повідомив грудневих даних про загальне поголів’я свиней, але сказав, що кількість свиней, відправлених на забій, збільшилася на 14,1% порівняно з листопадом, оскільки фермери ліквідували свої стада напередодні фестивалю китайського Нового року. Зазвичай фермери відгодовують своїх свиней на забій перед святом, коли свинина користується великим попитом.

Зима та весна – це сезон захворювань тварин, включаючи чуму свиней, і “ризик поширення вірусу значно зросте”, оскільки перед святами в Китаї поширюватиметься більше живих свиней та свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button