Новини про м'ясо

Ринок свинини ЄС демонструє ознаки відновлення

Європейський комісар з питань сільського господарства Януш Войцеховський надіслав офіційного листа до міністрів сільського господарства різних країн Європейського Союзу, в якому повідомляє про поточну ситуацію у галузі свинарства.

За словами уповноваженого, свинарський сектор стабілізувався, демонструючи деякі ознаки відновлення з цінами, які залишалися стабільними протягом останніх тижнів, незважаючи на тиск, який чинив COVID, обмеження експорту через АЧС у деяких державах-членах ЄС та сезонне падіння попиту. Позитивними ознаками є як підвищення цін на поросят, що вказує на поліпшення ринкової кон’юнктури, так і зменшення затримок на фермах свиней, що очікують на забій, а також зменшення маси забою.

У своєму листі Комісар також вказує, що ситуація в різних державах-членах ЄС неоднакова і особливо складна в країнах, які постраждали від АЧС. На думку пана Войцеховського, боротьба з цією хворобою повинна залишатися пріоритетом як на рівні окремих держав, так і на рівні ЄС, а також слід докладати зусиль для того, щоб різні торгові партнери ЄС з часом прийняли регіоналізацію щодо африканської чуми свиней.

Уповноважений визнає, що, незважаючи на позитивні сигнали, що спостерігалися протягом останніх тижнів, потрібен час, щоб повністю оцінити вплив цієї позитивної тенденції. За словами Войцеховського, ситуація є чутливою, існує багато факторів невизначеності, особливо через ситуацію з COVID.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button