Новини про м'ясо

Ринок свинини в Китаї продовжує відновлюватись

Починаючи з третього кварталу цього року, завдяки постійному відновленню виробництва свиней та пропозиції м’яса на ринку, ціни на свинину в Китаї почали знижуватись. З кінця липня вони підтримують тенденцію невеликих коливань і спадів. Згідно з моніторингом Міністерства сільського господарства та сільських справ, протягом другого тижня жовтня 2020 року середня закупівельна ціна на свинину в Китаї становила 44,42 юанів за кілограм, зменшившись на 2,9% у порівнянні з попереднім місяцем та на 9,5% у порівнянні з попереднім роком.

Згідно зі статистичними даними Генерального митного управління КНР, імпорт свинини з січня по серпень становив 2,91 млн тонн, що перевищило загальний обсяг імпорту свинини у 2019 році.

З удосконаленням профілактики та контролю за COVID-19 соціальна та економічна діяльність поступово відновлюється, і очікується, що попит на свинину поступово зросте до нормального рівня. Четвертий квартал – пік сезону традиційного споживання свинини. Напруга між попитом і пропозицією поступово зменшиться, і малоймовірно, що ціни на свинину різко зростуть або знизяться.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button