Новини про м'ясо

Румунія покращує умови транспортування тварин

Румунія зробила перший крок до вдосконалення законодавства про транспортування тварин для перевезень за межами Євросоюзу, ухваливши новий законопроект у цій галузі.

Протягом останніх декількох років сталася низка скандалів щодо перевезення худоби з Румунії у країни, що не входять до складу ЄС. Це привернуло увагу громадськості та інших країн-членів, які почали вимагати дотриматися стандартів благополуччя тварин при транспортуванні.

“Я вважаю, що це важливий крок для операторів у галузі логістики. Цей новий законопроект створює основу і є хорошим прикладом для інших європейських країн, що працюють поза межами простору ЄС. Важливо мати чітку законодавчу основу для початку роботи”, – каже Мері Пана, президент Національної асоціації тваринництва Румунії (ACEBOP).

Зокрема, щоб запобігти смертності тварин в дорозі, румунські експортери почали надавати перевагу торгівлі замороженим м’ясом, а не живими вівцями та ВРХ. Утім, повністю відмовитись від експорту тварин не вдасться.

“На жаль, цього року у нас більше попиту на живі тварини на кількох експортних ринках. Ми збільшили експорт туш за останні 6 місяців, але ми стикаємося з проблемою генетичної конкурентоспроможності нашої продукції. Я думаю, що це час для початку національної програми вдосконалення генетики серед наших порід”, – додала пані Пана.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button