Новини про м'ясо

Російські експортери охолодженої свинини планують вихід на нові ринки

Поки представники російської компанії Miratorg ведуть переговори щодо експорту замороженої свинини в Китай, “Сибірська Аграрна Група” працює над виходом на міжнародний ринок з охолодженою свининою та напівфабрикатами з цього м’яса.

Директор Томського м’ясокомбінату, що належить до “Сибірської Аграрної Групи”, Андрій Васильєв повідомив, що на підприємстві встановили нове обладнання для вакуумного пакування, що дозволяє подовжити термін охолодженого м’яса та м’ясопродуктів. Наразі компанія працює над оформленням документів для виходу на ринки 10 країн, зокрема, Японії та Філіппін.

“Ми регулярно стежимо за змінами уподобань споживачів. Наразі мода зсувається в бік напівфабрикатів – на ринку стають популярними різні стейки, нарізки”, – зазначив пан Васильєв. Саме таку продукцію планується в майбутньому постачати за кордон.

Утім, менеджер Genesus Inc у регіоні СНД та Європи Саймон Грей зазначає, що завадою для розширення російського експорту свинини може стати те, що країна є АЧС-позитивною.

“Цю проблему легко вирішити з допомогою регіоналізації – визначення небезпечних регіонів та областей вільних від африканської чуми свиней”, – вважає пан Грей.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button