Новини про м'ясо

Чому в Росії дешевшає свинина?

Ізоляція через тривале поширення африканської чуми свиней у Росії призвела до зниження цін на свинину в країні. Позиції зберегли лише великі виробники, на яких не суттєво впливає ситуація на внутрішньому ринку.

“Ціна свиней забійних кондицій в Росії впала до 92 рублів (1,43 долара США) за кілограм. Найближчим часом подорожчання на цьому ринку не передбачається, оскільки грудень, січень та лютий – це місяці, коли в Росії котирування традиційно низькі. Ситуація може покращитися лише, якщо відбудуться серйозні зміни, як, наприклад, відкриття китайського ринку для російської свинини”, – зазначає менеджер Genesus Inc у регіоні СНД та Європи Саймон Грей.

Miratorg – один з російських виробників, який збільшив інвестиції у великі свинарські господарства, очікуючи відкриття китайського ринку. Тим не менш, над цим ще потрібно багато працювати.

“У Росії уряд досить активно намагається вивести виробників свинини на ринок Китаю, але проблема у тому, що Росія є АЧС-позитивною країною. Утім, це легко вирішити з допомогою регіоналізації – визначення небезпечних регіонів та областей вільних від АЧС”, – прокоментував пан Грей.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button