Новини про м'ясо

Рекордних показників виробництва свинини досягне Британія в 2021 році

Згідно з останніми прогнозами від Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB), у 2021 році виробництво свинини у країні перевищить 1 мільйон тонн вперше з 1999 року. Утім, умови на ринку свинини залишатимуться складними.

Прогнозується, що виробництво цього виду м’яса за рік зросте на 4% до 1,02 млн тонн. Така ситуація буде зумовлена збільшенням голів забитих свиней на 3% та вагою туш – на 1%.

Утім, цього року в Британії очікується падіння внутрішнього попиту та високий рівень невизначеності на ринку, складні торговельні відносини з ЄС, ціни на свиней залишатимуться під тиском через зниження як обсягів імпорту, так і експорту.

У 2020 році виробництво свинини у Великобританії зросло на 2,8%, досягнувши 984,3 тис. тонн, в основному завдяки зростанню продуктивності – збільшенні середньої ваги туші на 2 кг (2,5%), до 86,9 кг, що значно перевищує середній показник за 5 років.

Тенденція до зростання триватиме і цього року, особливо тоді, коли через проблеми COVID-19 спостерігаються перебої в роботі забійних підприємств і свині забійних кондицій затримуються на фермах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button