Новини про м'ясо

Рекордних показників досягли ціни на свинину у Нідерландах

Минулого тижня лише в одній країні Євросоюзу, в Італії, ціни на свиней забійних кондицій становили більш ніж 2 євро за кілограм. Наразі лідера за розміром котирувань наздоганяють Нідерланди – в країні зафіксовані рекордні показники вартості свинини живою вагою.

Ціни на свинину в Нідерландах подолали бар’єр у 2,00 євро (включаючи ПДВ), досягнувши найвищого рівня за десятиліття, повідомляє журнал Meat & Co. Стрибок цін був спричинений зростанням попиту з боку Китаю, який, як очікується, продовжить збільшуватися і в 2020 році.

Наразі голландські забійні заклади працюють з максимальною потужністю, але їм вже важко встигати за зростанням попитом на м’ясо, і оскільки святковий сезон зазвичай характеризується збільшенням внутрішнього попиту, у грудні ціни на свинину можуть зростати ще швидшими темпами.

За останні 9 місяців Китай чинив значний вплив на світову торгівлю м’ясом через ситуацію з африканською чумою свиней в країні. Експерти заявляють, що Китай вийде на попередній рівень виробництва через 5 або 6 років. Тому європейські виробники, зокрема й Нідерланди, найближчим часом матимуть стабільний ринок збуту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button