Новини про м'ясо

“Птахівництво – гордість України”

Генеральний директор ТОВ “Центр підвищення ефективності у тваринництві” Микола Бабенко заявив, що єдина галузь тваринництва країни, якою можна пишатись – це птахівництво. Експерт зазначає, що вітчизняне виробництво курятини є одним з найефективніших у світі.

“Сьогодні серед усіх галузей тваринництва лише птахівництво є предметом гордості. Собівартість 1 кг живої птиці в Україні на рівні з Бразилією – 0,65 євро, без ПДВ. Водночас у Європі цей показник становить 0,82 євроценти. Тобто, собівартість 1 кг живої птиці в Україні є на одну третину нижчою, аніж у ЄС”, – цитує пана Бабенка видання УНН.

Генеральний директор ТОВ “Центр підвищення ефективності у тваринництві” зазначає, що в усіх інших галузях тваринництва ситуація набагато гірша. Для прикладу експерт навів показники собівартості виробництва свинини у різних країнах світу. Так, у ЄС собівартість вирощування свиней становить у середньому 0,8 євро за кілограм, а в Бразилії та США – близько 0,7 євро. В Україні ж собівартість кілограма живця свинини становить більш ніж 1,2 євро. Саме цим фактором пан Бабенко пояснює різницю у цінах на свинину в Україні та сусідній Польщі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button