Новини про м'ясо

Проти ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика” відкрили кримінальне провадження

Жителі Володимир-Волинського району Волинської області неодноразово скаржились на те, що ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика” забруднює довкілля, незаконно скидаючи відходи. Екоактивісти зазначають, що рідкі відходи з фабрики без фільтрації потрапляють у ґрунт. Вони навіть опублікували відео-доказ порушення.

За фактом забруднення прокуратура району, на території якого розташоване підприємство, відкрила кримінальне провадження, повідомляє видання УНН.

“Реагуючи на повідомлення в засобах масової інформації, Володимир-Волинська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом можливого забруднення земель (кримінальне правопорушення за ч. 1 ст. 239 Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді штрафу до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років) у Володимир-Волинському районі”, – зазначив речник місцевої прокуратури.

Наразі слідство триває. До розслідування залучили регіональне відділення Державної екологічної інспекції. Керівництво прокуратури Волинської області взяло справу під особистий контроль.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button