Новини про м'ясо

Програму про користь від споживання свинини знімають у Великобританії

Останній етап рекламної кампанії британської Ради з питань розвитку сільського господарства і садівництва (AHDB) “Улюблений аромат, улюблена свинина” повернеться на національне телебачення країни з понеділка (13 січня).

У програмі будуть представлені різноманітні корисні та смачні страви зі свинини, включаючи здорову кисло-солодку свинину, медальйони та ін., які отримали спеціальні “зелені позначки” за низький вміст жирів, насичених жирів, солі та цукрів.

Показ рекламних роликів з рецептами корисної свинини відбуватиметься під час телевізійних шоу та шоу на замовлення на кількох британських телеканалах.

Ліам Бірн, керівник відділу AHDB з маркетингу м’яса, заявив: “Січень – це час, коли люди можуть скорочувати споживання таких харчових груп, як м’ясо. Відмова від цілої групи харчових продуктів без належної заміни може призвести до харчових дефіцитів, тому наша мета – дати можливість британцям зробити вибір на користь альтернативних здорових страв зі свинини. Наприклад, один із рекламних рецептів – свинячі медальйони. Продукт є нежирним, природно багатим білками, має низький вміст натрію і містить 10 найважливіших вітамінів і мінералів, які сприяють покращенню стану здоров’я та самопочуття”.

Кампанія буде провадитися не лише на телебаченні, а і в соціальних мережах та в супермаркетах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button