Новини про м'ясо

Програму екологізації виробництва свинини ухвалили в Данії

Данська компанія Danish Crown, що спеціалізується на виробництві м’яса, має намір до 2030 року вдвічі скоротити забруднення довкілля від виробництва свинини. У довгостроковій перспективі компанія планує перейти на цілком кліматично нейтральне виробництво.

“Ми віримо, що в майбутньому побачимо величезний ринок м’яса, виготовленого без порушення цілей сталого розвитку. Ми хочемо завоювати цей ринок і створити бренд найбільш відповідального виробника м’ясних харчових продуктів. Робота в цьому напрямку вже активно ведеться”, – говорить Джейс Валеур, генеральний директор Danish Crown.

Уже до кінця 2019 року 90% свиней, що поставляються на бійні компанії, привозитимуть з ферм, які мають екологічні сертифікати.

У період між 2005 і 2016 роками данські фермери на 25% зменшили вплив на зміну клімату з розрахунку на один кілограм виготовленої свинини, стверджують дослідники, уповноважені компанією, для розрахунку та документування подій на ринку у цей період.

У Danish Crown зазначають, що екологізацію виробництва стимулює, зокрема, запит від споживачів на продукцію, виготовлення якої не завдає значної шкоди довкіллю.

Компанія планує також встановити кліматичні цілі для виробництва яловичини і телятини, але вони ще не оприлюднені. Довгострокове бачення кліматичної нейтральності охоплює всі види діяльності промислової групи.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button