Новини про м'ясо

Прогноз: ціни на свиней в Україні та ЄС мають залишатись стабільними

Наступного тижня (з 21 по 27 вересня) ціни на свиней забійних кондицій в Україні мають залишатися такими ж як і цього тижня, вважають аналітики Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ). Середні котирування живця коливатимуться в межах діапазону 44 – 45 гривень за кілограм.

“Ціни залишаться на рівні минулого тижня. Виробники та переробники перебувають у очікуванні їх зміни через обмеження імпорту свинини із Німеччини – найбільшого виробника свинини в ЄС. Однак введення Україною, однією з перших серед інших країн, заборони на імпорт свинини із Німеччини, загальмувало ймовірне зниження ціни”, – повідомили в АМГ.

У Євросоюзі, за вийнятком кількох країн, котирування наразі також є стабільними.

“Середні ціни на півтуші свиней у Євросоюзі залишаються сталими. У Німеччині та Нідерландах знизилися ціни на свиней. На це вплинули і такі чинники, як незначне падіння попиту у Німеччині через перший зафіксований випадок Африканської чуми свиней, а також чисельні заборони на імпорт свинини та продуктів у різні країни, в тому числі до Китаю, що призвело до надлишку пропозиції на внутрішньому ринку”, – зазначають аналітики АМГ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button