Новини про м'ясо

Прогноз: на 200 тис. тонн зменшиться річне виробництво свинини в ЄС

Днями Європейська Комісія опублікувала звіт про середньострокову перспективу для сільськогосподарських ринків. Згідно з ним, у 2021 році в ЄС очікується скорочення попиту на м’ясо свиней. Це результат очікуваного відновлення обсягів виробництва в Китаї, що, ймовірно, зменшить попит на імпорт з Європи протягом наступного року.

Очікується, що виробництво свинини у ЄС скоротиться з 22,9 млн тонн у 2020 року до 22,7 млн тонн за підсумками поточного року. Експорт зменшиться до 3,9 млн. тонн, що на 0,4 млн тонн менше, ніж було минулого року.

Попри це, за 2020 рік (січень-листопад) виробництво свинини в ЄС становило 21 мільйон тонн, що на 0,7% вище, ніж за 11 місяців 2019 року. Це невелике збільшення відбулося попри зриви постачань та глобальну невизначеність.

Варто зазначити, що ситуація на європейському ринку неоднозначна. Так, завдяки значному попиту з боку азійських країн, зросли обсяги виробництва іспанської свинини. Тільки в листопаді забої в Іспанії зросли на 15% у порівнянні з таким же місяцем попереднього року.

Це суттєво контрастує з ситуацією в Німеччині. Внаслідок проблем із африканською чумою свиней серед диких кабанів та обмеженими можливостями переробки через спалахи COVID-19, обсяги забою свиней в країні скоротились на 6%. Виробництво в Німеччині у січні-листопаді зменшилось майже на 3%. В Італії обсяги виробництва свинини скоротилися майже на 14%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button