Новини про м'ясо

Прогноз: частина європейських виробників ліквідує поголів’я свиней

У кількох країнах-членах ЄС найближчим часом розпочнеться ліквідація стада свиноматок, оскільки ціни швидко падають через карантинні обмеження, подорожчання кормів та ситуацію з експортом німецької свинини, вважають аналітики Genesus Inc.

Поширення африканської чуми свиней у Німеччині спричинило надмірну пропозицію свинини на європейському ринку. Ця ситуація впливає не лише на Німеччину, а й на Нідерланди та Данію. Зараз німецька свинина переважно постачається на єдиний ринок ЄС після втрати доступу до основних азійських ринків, таких як Китай, Японія, Південна Корея, Філіппіни.

“2 вересня, до АЧС, німецька ціна свинини становила 1,47 євро / кг туші, минулого тижня німецька ціна забою становила 1,19 євро / кг. У зв’язку з ситуацією на європейському ринку суттєво подешевшали поросята. Ми очікуємо ліквідації в європейському стаді свиноматок протягом найближчих місяців. Ціни змушують виробників виходити з бізнесу, оскільки ціна на свиней нижча за собівартість продукції”, – прокоментував Джим Лонг, генеральний директор Genesus Inc.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button