Новини про м'ясо

Продовжують зростати ціни на свинину в Китаї

Попри те, що уряд Китаю намагається регулювати ціни на свинину на внутрішньому ринку країни, постачаючи заморожене м’ясо з держрезервів, котирування продовжують висхідний рух. Минулого тижня ціни на живих свиней в Китаї продовжували зростати, оскільки бійні збільшили обсяги закупівлі живця перед новорічними святами.

Наразі постачання свиней вагою більш ніж 130 кілограмів залишаються обмеженими, а ціна на свиней вагою близько 200 кілограмів у деяких регіонах Північно-Східного Китаю зросла до 36 юанів за кілограм. Свинарі затримують продаж живих свиней в очікуванні зростання цін на свинину. Але високі ціни на свинину, у свою чергу, стримують зростання її споживання тим більше, що 24 грудня 2020 року з держрезервів на ринок надійшло 30 тис. тонн замороженої свинини.

Очікується, що через підвищений попит ціна на живих свиней в КНР на 53-му тижні буде продовжувати рости, але в середньому навряд чи перевищить 35 юанів за кілограм, оскільки пропозиція живих свиней також зростає, а в продаж продовжує надходити заморожена свинина з держрезервів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button