Новини про м'ясо

Продажі свинини зменшились, а ціни зросли: що відбувається на ринку Британії?

У останньому кварталі 2019 року у Великобританії скоротились продажі червоного м’яса та зросло споживання м’яса птиці, повідомляє Рада з питань розвитку сільського господарства та садівництва (AHDB).

Загальний роздрібний обсяг продажу свинячого м’яса в країні зменшився майже на 4%, однак ціна знизилася лише приблизно на 0,5% через загальносвітову тенденцію до зростання цін. Майже щодо всіх основних категорій необробленого м’яса свинини зафіксовано зниження продажів, а незначний ріст продажів бекону та ковбаси не змогли урівноважити ситуацію на ринку свинини.

Протягом 12 минулих тижнів загальний обсяг роздрібних продажів яловичини в цілому був стабільним, але у річному обчисленні спостерігалась низхідна тенденція. Щодо загальних обсягів продажів баранини вони зменшилися на 4%. Хоча обсяги реалізації яловичини зменшуються загалом, продаж стейків за досліджуваний період зріс, а от фаршу купували менше.

Обсяги продажів свіжої та замороженої необробленої птиці зросли на 4%, однак ціни на цю продукцію знизилися, тобто у грошовому вимірі обсяги продажів залишились стабільними.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button