Новини про м'ясо

Продажі голландських свиней зростають

У 2020 році обсяги експорту поросят з Нідерландів досягли 6,8 млн голів, що на 1,8% більше порівняно з попереднім роком, коли за кордон було продано 6,68 млн тварин. Хоча новий показник залишається нижчим за рівень, якого вдалося досягти у 2018 році (6,95 млн голів).

Німеччина продовжувала залишатися провідним пунктом призначення для голландських поросят. Так ФРН імпортувала 61% від загальної кількості проданих тварин (4,15 млн.). Утім, постачання до Німеччини у 2020 році все ж знизились (-3,8%). Низхідна тенденція на цьому ринку спостерігається вже кілька років поспіль, через зменшення внутрішнього попиту на свинину в Німеччині. У 2020 році до негативних факторів, що впливають на свинарство в країні, додалися АЧС та спалахи COVID-19 серед працівників м’ясокомбінатів.

На другому місці серед імпортерів поросят з Нідерландів була Іспанія. У 2020 році частка країни з закордонних продажах голландських свиней становила 18,3% (1,238 мільйона). Третю позицію зайняла Бельгія, яка імпортувала 869,2 тис. голів поросят.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button