Новини про м'ясо

Про рекордні обсяги виробництва свинини повідомили у Великобританії

У липні Великобританія виготовила 86,2 тис. тонн свинини. Це на 9% (7,3 тис. тонн) більше, ніж в липні минулого року, і це найвищий показник виробництва м’яса свиней за останні 20 років, зазначать у Раді з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

“Зростання виробництва пояснюється, головним чином, збільшенням кількості забитих свиней, середня вага туш за рік також дещо зросла. У липні в Великобританії було забито 963,7 тис. свиней, що на 6% (57 тис. голів більше), ніж за липень 2019 року. Середня вага оброблених туш свиней зросла на 2% (2 кг) і становила 86 кілограмів. Поліпшення попиту на продовольчі товари сприяло збільшенню обсягів забою, тоді як недавнє відновлення ключового німецького заводу з переробки м’яса пожвавило постачання свиней забійних кондицій за кордон”, – прокоментувала Ханна Кларк, аналітик галузі тваринництва у AHDB.

У цілому виробництво свинини у Великобританії за січень-липень (включно) становило 561,2 тис. тонн, що на 4% (19 тис. тонн) більше порівняно з аналогічним періодом 2019 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button