Новини про м'ясо

Правила забою свиней змінять у США

Департамент сільського господарства США (USDA) модернізує вимоги до забою свиней і інспекцію, яка здійснює перевірку їх дотримання. Служба безпеки та інспекції продовольства США (FSIS) вперше за більш ніж п’ять десятиліть модернізує інспекцію на бійнях свиней з метою захисту громадського здоров’я, одночасно враховуючи інновації щодо безпечності харчових продуктів.

“Ця зміна нормативно-правових актів дозволяє нам забезпечити безпеку харчових продуктів, усуваючи застарілі правила та дозволяючи компаніям здійснювати інновації. Останнім правилом є кульмінація науково обґрунтованого та керованого даними процесу прийняття правил, який ґрунтується на поліпшенні безпеки харчових продуктів, здійснених у 1997 році, коли USDA запровадила систему профілактичного контролю для промисловості. FSIS нарешті розпочне повну реалізацію цієї програми у галузі свинарства”, – пояснив секретар служби Сонні Пердю.

Зокрема, в США вводять нові вимоги до бактеріологічних випробувань, які застосовуються до всіх боєнь, щоб продемонструвати, що вони контролюють збудників хвороб у всій системі забою. Крім того, FSIS вносить зміни до своїх регламентів щодо нагляду за якістю м’яса. Тепер, наприклад, інспектори у будь-який момент можуть зупинити процес виробництва, якщо у них виникне підозра, що норми безпечності харчових продуктів порушено.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button